KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

prowadzący: Agnieszka Michalska

Adresowane jest do uczniów wykazujących zdolności językowe i zainteresowanie pogłębianiem swojej wiedzy w zakresie sprawności językowych. Na zajęciach będziemy realizować projekt edukacyjny pt.: „English as the global language.” (Angielski jako język globalny), dzięki czemu zapewnimy kontakt z żywym językiem poprzez spotkania z obcokrajowcami obecnie mieszkającymi w naszym mieście, oraz wideo-rozmowy z uczniami lub dorosłymi z innych państw mówiących właśnie po angielsku. Będziemy również wymieniać listy z uczniami gimnazjum w Basingstoke w celu pogłębienia kompetencji językowych i redakcyjnych. Na kółku będziemy również przygotowywać się do konkursów językowych przeznaczonych dla młodszej grupy wiekowej.